Nasz serwis - Twoje zadowolenie

Wieloletnia działalność naszej firmy, zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć usługi serwisu na najwyższym poziomie.

Nasza firma specjalizuje się w serwisie automatyki, bram garażowych, bram przemysłowych, rolet, szlabanów parkingowych, stolarki okiennej.

Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu, napraw, przeglądów okresowych i konserwacji sprzedawanych przez nas produktów.

Spółdzielniom i firmom proponujemy podpisywanie umów serwisowych (również 24h), co jest gwarancją prawidłowego działania bram i automatów oraz zapewnia pierwszeństwo serwisu awaryjnego.

Usługi napraw wykonujemy na terenie Lublina, oraz województwa lubelskiego, a nawet jeszcze dalej.

Siłowniki zastępcze.

Gdyby Twój siłownik wymagał demontażu na czas naprawy proponujemy zamontowanie siłownika zastępczego. Dotyczy to wybranych urządzeń firmy Nice, Marantec, Somfy, a także niektórych siłowników przemysłowych.

O szczegóły proszę pytać w siedzibie firmy.

Zapraszamy do skorzystanie z naszego serwisu!

Formularz zgłoszeniowy

Dane klienta


Dane firmowe

Adres montażu

Zgłoszenie

Produkt, którego dotyczy zgłoszenie

Data zauważenia usterki

Opis usterkiInformacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.