SERWIS

Twoje zadowolenie

Wieloletnia działalność naszej firmy, zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć usługi serwisu na najwyższym poziomie.
Nasza firma specjalizuje się w serwisie automatyki, bram garażowych, bram przemysłowych, rolet, szlabanów parkingowych, stolarki okiennej.
Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu, napraw, przeglądów okresowych i konserwacji sprzedawanych przez nas produktów.
Spółdzielniom i firmom proponujemy podpisywanie umów serwisowych (również 24h), co jest gwarancją prawidłowego działania bram i automatów oraz zapewnia pierwszeństwo serwisu awaryjnego.
Usługi napraw wykonujemy na terenie Lublina, oraz województwa lubelskiego, a nawet jeszcze dalej.

O szczegóły proszę pytać w siedzibie firmy.
Zapraszamy do skorzystaniA z naszego serwisu!

  UWAGA!

  Koniecznie sprawdź zanim złożysz reklamację:
  czy jest zasilanie przy urządzeniu?
  czy baterie w pilocie są sprawne?
  czy fotokomórki nie są zasłonięte lub zanieczyszczone?

  Dołącz zdjęcie usterki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. RADBUD. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.